Przejdź do mobilnej wersji
Pogoda
Wiadomości
Mapy
Aplikacja
Cały świat
/
Ukraina
/
Obwód chmielnicki
Pogoda w rejonie chmielnickim
Antoniny
Bazalija
Chmielnicki
Derażnia
Gwardiejskie
Jarmolińcy
Krasiłów
Latyczów
Łozowe
Międzybórz
Narkiewicze
Rosyjska Buda
Satanów
Stara Syniawa
Starokostantynów
Teofipol
Wijtowcy
Wińkowcy
Wołoczysk
Wowkowyńcy
Wszystkie pozycje
A
Adamówka (Derażnia)
Adamówka (Zińków)
Adampol
Aleksandrówka (Satanów)
Aleksandrówka (Stara Syniawa)
Aleksiejówka
Andrijkowcy
Andrijówka (Satanów)
Andrijówka (Sołobkowcy)
Andronówka
Aniutyne
Antoniny
Antonówka
Antonówka (Czerwony Ostrów)
Antonówka (Latyczów)
Antonówka (Teofipol)
Arkadijowcy
Awratyn
B
Babyne
Bachmatówka
Bagłaje (Narkiewicze)
Bagłaje (Starokostantynów)
Balkowcy
Bałakyry
Bałamutowka
Bałki
Baranówka
Basiówka
Bazalija
Bedrykowcy
Beregele (Krasiłów)
Beregele (Mirolubne)
Berezne
Berezowe
Berezyna
Bereżanka
Bereżyńcy
Bgłajki
Bieleckie
Bochny
Bohdanowcy (wieś)
Bohdanowcy (wieś)
Bohdanówka
Bokijówka
Bomkowe
Bondarówka
Borbuchy
Borszczowka (Gródek)
Borszczowka (Teofipol)
Bowkuny
Bożykowcy
Bronowka
Bubnowka (Narkiewicze)
Bubnowka (Satanów)
Bucnewe
Bucznie
Bugłaje
Bujwołowcy
Butowcy (Starokostantynów)
Butowcy (Wołoczysk)
Bystryca
C
Charkowcy
Chmielnicki
Chmielnicki
Chmielówka
Chodakowcy
Chołodec
Chomyńcy
Choptyńcy
Chotkowcy
Chutory
Chyżniki
Cymbałówka
Czabany
Czapla
Czechy
Czepelówka
Czerepowa
Czerepówka
Czereszeńka
Czerkasówka
Czerniawa
Czernielewcy
Czernielówka
Czerwona Dubyna
Czerwona Semenówka
Czerwone
Czerwony Kąt
Czerwony Ostrów
Czerwony Ostrów
Czerwony Słucz
Czorna
Czornywody
Czowguzow
Czuchele
D
Dachnówka
Daniuki
Daszkowcy (Stara Syniawa)
Daszkowcy (Wińkowcy)
Dawydkowcy
Demkowcy
Derażnia
Derkacze
Dmitrówka
Dobrogorszcza
Dolinowcy
Dracze
Drużba
Drużne
Dubowa
Dubyna (Krasiłów)
Dubyna (Starokostantynów)
Dubyszcze
Dworyk
Dzeleńcy
Dzerżyńskie
F
Faszczijówka
Fedirki
Fedorówka
G
Galczyńcy
Gałuzyńcy
Garnyszówka
Gatna
Gawryłówka
Geletyńcy
Gladki
Glibki
Głuszkowcy
Głuszkowieckie
Gnatki
Gnatowcy
Gogole
Golenyszczewe
Gołochwasty
Gołowczyńcy
Gonczarycha
Gonorówka
Gorbasów
Gorodyszcze
Gowory (Wińkowcy)
Gowory (Zasłuczne)
Greczana (Stara Syniawa)
Greczana (Wołoczysk)
Greczyńcy
Gromówka
Gródek
Gruszkowcy
Gruzewica
Grybenynka
Grycenki
Grycków
Grycyki
Grygorówka
Grymiaczka
Grynewa
Gryszki
Gubcza
Gubyn
Gwardiejskie
H
Hajdajki
Hajówka
Hołosków
Huta (Derażnia)
Huta (Wińkowcy)
I
Ilatka
Ilkowcy
Illaszówka
Irszyki
Iwankowcy (Chmielnicki)
Iwankowcy (Derażnia)
Iwankowcy (Rozsosza)
Iwankowcy (Satanów)
Iwankowcy (Stara Syniawa)
Iwanówcy
Iwanówka (Gródek)
Iwanówka (Rozsosza)
Iwanówka (Wołoczysk)
Iwanyńcy
Iwki
Iwszkowcy
J
Jabłuniówka (Derażnia)
Jabłuniówka (Stara Syniawa)
Jachnowcy
Jakimowcy
Jałynówka
Jaremycze
Jarmolińcy
Jarosławka
Jaseniówka
Jasnozorje
Jaśkowcy
Jaworowcy
Jawtuchy
Jelizawetpol
Jemcy
Józefówka (Stara Syniawa)
Józefówka (Stary Ostropol)
Juchymowcy
Jurczenki
Juryńcy
Juzino
K
Kaczuryńcy
Kadyiwka
Kajtanówka
Kalinówka (Satanów)
Kalinówka (Stary Ostropol)
Kalinówka (Zasłuczne)
Kalna
Kalusyk
Kałamarynka
Kałytyńcy
Kamionka
Kanówka
Kantowka
Kapustyn
Karabijówka
Karaczijewcy
Karaimówka
Karaina
Karnaczówka
Karpowcy (Rozsosza)
Karpowcy (Stara Syniawa)
Karyżyn
Katerynówka
Katiurżyńcy (Zasłuczne)
Kisiele
Klinyny
Kluczowka
Kłopotowcy
Kłymaszówka
Kłymkowcy
Kłynowe
Kolisiec
Kołistyn
Kołki
Kołybań
Kopaczówka (Derażnia)
Kopaczówka (Wołoczysk)
Kopaczówka Druga
Kopytyńcy
Korczowka
Korolowka
Korowje
Koryczyńcy
Korystowa
Korytna
Korżewcy
Korżowka
Kosogórka
Kostianec
Koszelówka
Kotiurżyńcy (Teofipol)
Kowalówka
Kozaczki
Kraczki
Krasiłów
Krasiwka
Krasnosiólka (Derażnia)
Krasnosiółka (Stara Syniawa)
Krasnosiółka (Starokostantynów)
Kremenczuki
Kreminiańskie Chutory
Kreminna
Krucza
Krugłyki
Krute Brody
Krynciłów
Krynica
Krysztołówka
Krywaczyńcy
Krzyworudka
Krzywowolka
Kuczmanówka
Kuczowka
Kudryńcy
Kudynka
Kulczynki
Kulczyny
Kumanów
Kuncza
Kupel
Kupyn
Kuroweczka
Kurowka
Kuryłówka
Kuszczowka
Kusznyrowska Słoboda
Kusznyrówka
Kuźmyn (Gródek)
Kuźmyn (Szczyborówka)
Kuźmyńcy
L
Lałyńcy
Laso-Berezówka
Lasogórka
Lasowody
Lasowody (osada)
Latyczów
Lechnówka
Ledianka
Lepyboki
Lesowe Gryniowcy
Lewkowcy
Lewkowka
Lidychówka
Lisowa Wolica
Lisowe (Stary Ostropol)
Lisowe (Wołoczysk)
Litki
Lutarówka
Ł
Ładygy
Łagodyńcy
Łanok
Łapkowcy
Łażewa
Łebedówka
Łomaczyńcy
Łonki
Łozny
Łozowa
Łozowe
Ługowe
Łuka
Łyczówka
Łypki
Łypowka
Łysanowcy
Łysogórka (Międzybórz)
Łysogórka (Teofipol)
Łysówka
Łysyńcy
M
Macharyńcy
Maćkowcy
Magnyszówka
Majdan
Majdan-Aleksandrowski
Majdan-Czernielewiecki
Majdan-Golenyszczewski
Majdan-Karaczijewski
Majdan-Morozowski
Majdan-Pietrowski
Majdan-Sachnowski
Majdan-Werbiecki
Makarowe
Mala Klitna
Malenki
Malinycze
Malki
Mała Jaromyrka
Mała Kołybań
Mała Lewada
Mała Sałycha
Małakowszczyna
Małaszowcy
Małe Junaczki
Małe Macewicze
Małe Orłyńcy
Małe Puzyrki
Małe Zozuleńcy
Małe Żerebki
Małomolińcy
Mały Czerniatyn
Mały Łazuczyn
Mały Wysznopol
Manaczyn
Manowcy
Manykowcy
Manyłówka
Marianówka (Czerwony Ostrów)
Marianówka (Teofipol)
Markowcy (Latyczów)
Markowcy (Zasłuczne)
Markowka
Martynkowcy
Martynówka (Czerwony Ostrów)
Martynówka (Stary Ostropol)
Masowcy
Matwijkowcy
Mazniki
Medcy
Medwiedówka
Medysówka
Michajłowcy
Michajłówka
Michałkowcy
Międzybórz
Mikołajów
Mikołajówka
Mirolubne
Moczułyńcy
Monastyrok
Monczyńcy
Mońki
Morozówka
Moskalewka (Jarmolińcy)
Moskalewka (Latyczów)
Motrunki
Mowczany
Mszaniec
Mudrygołowy
Mychnówka
Mychunki
Mychyryńcy
Mykytyńcy
Myłaszówka
Myrówka
Mysiurówka
Mytkowcy
Mytyńcy
N
Naftułówka
Napadówka
Narkiewicze
Niemirówka
Niemiryńcy (Mirolubne)
Niemiryńcy (Teofipol)
Niemyczyńcy
Niemyryńcy (Gródek)
Nieteczyńcy
Nowa Hreblla
Nowa Huta
Nowa Krzyworudka
Nowa Piasoczna
Nowa Syniawa
Nowe Porzecze
Nowe Sioło
Nowodubyszcze
Nowoiwanówka
Nowokostiantynów
Nowoleńsk
Nowomikołajówka
Nowosielica
Nowosiółka (Derażnia)
Nowosiółka (Gródek)
Nowosiółka (Zasłuczne)
Nowostawcy
Nowostrojówka
Nowy Majdan
Nowy Świat
Nyżcze Wowkowcy
Nyżnie
O
Ochromowcy
Ogijówcy
Olejniki
Oleszkowcy
Oleszyn
Olszany
Ordyńcy
Orzechówka
Osłamów
Ostapkowcy
Ostaszki
Osykowe
Owsianiki
Ożarówka
Ożygowcy
P
Pachutyńcy
Palczyńcy
Pańkowcy
Papiernia
Papłyńcy
Parchomowcy
Partyńcy
Pasieczna (Jarmolińcy)
Pasieczna (Jarmolińcy)
Paszkowcy (Lesowe Gryniowcy)
Paszkowcy (Starokostantynów)
Paszutyńcy
Pawlikowcy
Peczeskie
Pecześki
Pedosy
Pereginka
Pieńki
Pierszotrawnewe
Pietraszówka
Pietrowka
Pietrowskie
Pietrowszczyna
Pietrykowcy
Pilny Oleksyniec
Pirogowcy
Pisarówka (Starokostantynów)
Pisarówka (Wijtowcy)
Pisarówka (Zasłuczne)
Podgorne
Podlaski
Podlesie
Podleśne
Podleśny Oleksyniec
Podleśny Weselec
Podolany
Podolańskie (Wińkowcy)
Podolańskie (Wowkowyńcy)
Podolskie
Pokrowka
Pokutyńcy
Polachowe
Polany
Polowe Gryniowcy
Połowynniki
Popowcy (Latyczów)
Popowcy (Starokostantynów)
Popowcy (Wołoczysk)
Porochnia
Postołówka
Prawdowka
Prerekora
Prochorówka
Proskurówka
Pryłużne
Przybuzkie
Pychtije
Pylawa
Pylawka
Pyłyp-Aleksandrowskie
Pyłypy (Derażnia)
Pyłypy (Krasiłów)
Pyrogowka
Pyszki
R
Raciborówka
Radkowcy
Radkowica
Radosne
Radowcy
Rajki
Rajkowcy
Rasztówka
Redwińcy
Resznówka (Antoniny)
Resznówka (Starokostantynów)
Rewucha
Riabowka
Ridka
Ridkodub
Ridkoduby
Ripna
Romanów
Rosoliwcy
Rosyjska Buda
Rozsochuwata
Rozsochy
Rozsosza
Rożny
Rublanka
Rudnia
Rusanowcy
Rużyczanka
Ryżułyńcy
S
Sachnowcy
Sachny
Sadowe
Samczyki
Samczyńcy
Sarnów
Satanów
Satanówka
Sawyńcy
Semyreńki
Serbynów
Serbynówka
Sergijówka
Seweryny
Sewriuki
Siomaki
Skarżyńcy (Lesowe Gryniowcy)
Skarżyńcy (Rozsosza)
Skipcze
Skoworodki
Sławuta
Słbodka-Szelechowska
Słobodka (Derażnia)
Słobodka (Rozsosza)
Słobodka Kuźmińska
Słobodka Oleksyniecka
Słobodka-Czernielewska
Słobodka-Głuszkowiecka
Słobodka-Kadyiwska
Słobodka-Krasiłowska
Słobodka-Ochromowiecka
Słucz
Snitowka
Sobolewka
Sokołówka
Sołobkowcy
Sołomna
Sorokoduby
Sosnówka
Spasówka
Stanisławówka
Stara Huta
Stara Piasoczna
Stara Syniawa
Stare Porzecze
Starokostantynów
Stary Majdan
Stary Ostropol
Stawczyńcy
Stawnica
Stecki
Stepok
Stepowka
Streków
Strichowcy
Stroki
Stufczyńcy
Susłowcy
Suszki
Sutkowcy
Swiczna
Swietłe
Synowody
Syrwatyńcy
Szarki
Szarowieczka
Szarówka
Szczasnówka
Szczerbanie
Szczyborówka
Szelechowe
Szewczenka (Jarmolińcy)
Szewczenka (Stary Ostropol)
Szmyrki
Szpyczyńce (Lesowe Gryniowcy)
Szpyczyńcy (Derażnia)
Szrubków
Szumowcy
Szybena
Szyjińcy
Szyszkowcy
Ś
Świętec
T
Tarasówka (Satanów)
Tarasówka (Sołobkowcy)
Tarnoruda
Teliżyńcy
Teofipol
Teperówka
Tereszki
Tereszowcy
Terłówka
Tomaszówka
Trawnewe
Trebuchowcy
Triski
Trojanówka
Trostianiec
Trudowe
Trusylówka
Trytelniki
Turczyńcy
Turowka
Tyranówka
U
Ulianówka
Ułasowo-Rusanówka
W
Warenka
Warowcy
Wasylkowcy
Wasylówka
Ważkowczyki
Werbiwoczka
Werbka (Jarmolińcy)
Werbka (Latyczów)
Werbka-Murowana
Werborodyńcy
Werbówka
Weremijówka
Weselec
Wesełówka
Wesnianka
Wesołe
Wezdeńki
Wielka Jaromyrka
Wielka Kalinówka
Wielka Klitna
Wielka Lewada
Wielka Medwiedówka
Wielka Sałycha
Wielki Aleksandrów
Wielki Czerniatyn
Wielki Karabczijów
Wielki Łazuczyn
Wielki Żerebki
Wielkie Junaczki
Wielkie Macewicze
Wielkie Orłyńcy
Wielkie Zozułyńcy
Wierchniaki
Wierchowcy
Wijtowcy
Winogradówka
Wińkowcy
Wiśniowe
Woczkowcy
Wodyczki
Wolica (Chmielnicki)
Wolica (Krasiłów)
Wolica (Teofipol)
Wolica Druga
Wolica Polowa
Wolica-Kerekeszyna
Wołoczysk
Wołoskie
Wołosowcy
Wołudryńcy
Woronkowcy
Woronowcy
Woskodawyńcy
Wowcza Góra
Wowkowcy
Wowkowyńcy
Wychylówka
Wydawa
Wydosznia
Wygnanka
Wygoda
Wysełok
Wysznopol
Wyższe Wowkowcy
Z
Zacharowcy
Zagińcy
Zagorne
Zajczyki
Zakrynicze
Zalesie (Stara Syniawa)
Zalesie (Starokostantynów)
Zapadyńcy (Krasiłów)
Zapadyńcy (Międzybórz)
Zarudzie (Krasiłów)
Zarudzie (Teofipol)
Zasłuczne
Zastawcy
Zastawki
Zawadyńcy
Zawalijki
Zbruczowka
Zeleńcy
Zgar
Zgarok
Ziańkowcy
Zielona (Antoniny)
Zielona (Wijtowcy)
Zińków
Zoriane
Zwierchowcy
Ż
Żabcze
Żaglówka
Żenyszkowcy
Żowtnewe
Żuczkowcy
Żurawłyńcy
Żyłyńcy
Żyszczyńcy
Popularne pozycje
A
Aleksandrówka (Satanów)
Rejon chmielnicki,
Obwód chmielnicki
Antoniny
Rejon chmielnicki,
Obwód chmielnicki
Antonówka (Czerwony Ostrów)
Rejon chmielnicki,
Obwód chmielnicki
Antonówka (Teofipol)
Rejon chmielnicki,
Obwód chmielnicki
B
Bazalija
Rejon chmielnicki,
Obwód chmielnicki
Bohdanowcy (wieś)
Rejon chmielnicki,
Obwód chmielnicki
Bokijówka
Rejon chmielnicki,
Obwód chmielnicki
C
Chmielnicki
Rejon chmielnicki,
Obwód chmielnicki
Chmielnicki
Rejon chmielnicki,
Obwód chmielnicki
Chołodec
Rejon chmielnicki,
Obwód chmielnicki
Czechy
Rejon chmielnicki,
Obwód chmielnicki
Czerepówka
Rejon chmielnicki,
Obwód chmielnicki
Czerniawa
Rejon chmielnicki,
Obwód chmielnicki
Czernielówka
Rejon chmielnicki,
Obwód chmielnicki
D
Derażnia
Rejon chmielnicki,
Obwód chmielnicki
Dracze
Rejon chmielnicki,
Obwód chmielnicki
Drużba
Rejon chmielnicki,
Obwód chmielnicki
Dubyszcze
Rejon chmielnicki,
Obwód chmielnicki
G
Gnatki
Rejon chmielnicki,
Obwód chmielnicki
Gonorówka
Rejon chmielnicki,
Obwód chmielnicki
Greczana (Stara Syniawa)
Rejon chmielnicki,
Obwód chmielnicki
Gromówka
Rejon chmielnicki,
Obwód chmielnicki
Gródek
Rejon chmielnicki,
Obwód chmielnicki
Gruzewica
Rejon chmielnicki,
Obwód chmielnicki
Grycenki
Rejon chmielnicki,
Obwód chmielnicki
Gubcza
Rejon chmielnicki,
Obwód chmielnicki
Gwardiejskie
Rejon chmielnicki,
Obwód chmielnicki
H
Huta (Derażnia)
Rejon chmielnicki,
Obwód chmielnicki
J
Jarmolińcy
Rejon chmielnicki,
Obwód chmielnicki
Jasnozorje
Rejon chmielnicki,
Obwód chmielnicki
K
Kajtanówka
Rejon chmielnicki,
Obwód chmielnicki
Kalna
Rejon chmielnicki,
Obwód chmielnicki
Kapustyn
Rejon chmielnicki,
Obwód chmielnicki
Karpowcy (Rozsosza)
Rejon chmielnicki,
Obwód chmielnicki
Karpowcy (Stara Syniawa)
Rejon chmielnicki,
Obwód chmielnicki
Karyżyn
Rejon chmielnicki,
Obwód chmielnicki
Kołybań
Rejon chmielnicki,
Obwód chmielnicki
Korczowka
Rejon chmielnicki,
Obwód chmielnicki
Koszelówka
Rejon chmielnicki,
Obwód chmielnicki
Krasiłów
Rejon chmielnicki,
Obwód chmielnicki
Kremenczuki
Rejon chmielnicki,
Obwód chmielnicki
Kulczyny
Rejon chmielnicki,
Obwód chmielnicki
L
Lałyńcy
Rejon chmielnicki,
Obwód chmielnicki
Lasowody
Rejon chmielnicki,
Obwód chmielnicki
Latyczów
Rejon chmielnicki,
Obwód chmielnicki
Lesowe Gryniowcy
Rejon chmielnicki,
Obwód chmielnicki
Ł
Łapkowcy
Rejon chmielnicki,
Obwód chmielnicki
Łażewa
Rejon chmielnicki,
Obwód chmielnicki
Łozowe
Rejon chmielnicki,
Obwód chmielnicki
Łysanowcy
Rejon chmielnicki,
Obwód chmielnicki
Łysogórka (Międzybórz)
Rejon chmielnicki,
Obwód chmielnicki
M
Małe Puzyrki
Rejon chmielnicki,
Obwód chmielnicki
Małe Żerebki
Rejon chmielnicki,
Obwód chmielnicki
Manaczyn
Rejon chmielnicki,
Obwód chmielnicki
Marianówka (Czerwony Ostrów)
Rejon chmielnicki,
Obwód chmielnicki
Martynówka (Stary Ostropol)
Rejon chmielnicki,
Obwód chmielnicki
Medcy
Rejon chmielnicki,
Obwód chmielnicki
Medysówka
Rejon chmielnicki,
Obwód chmielnicki
Międzybórz
Rejon chmielnicki,
Obwód chmielnicki
Mońki
Rejon chmielnicki,
Obwód chmielnicki
N
Narkiewicze
Rejon chmielnicki,
Obwód chmielnicki
O
Oleszyn
Rejon chmielnicki,
Obwód chmielnicki
Ostaszki
Rejon chmielnicki,
Obwód chmielnicki
P
Pisarówka (Starokostantynów)
Rejon chmielnicki,
Obwód chmielnicki
Podolany
Rejon chmielnicki,
Obwód chmielnicki
Podolańskie (Wowkowyńcy)
Rejon chmielnicki,
Obwód chmielnicki
Prawdowka
Rejon chmielnicki,
Obwód chmielnicki
Proskurówka
Rejon chmielnicki,
Obwód chmielnicki
Pryłużne
Rejon chmielnicki,
Obwód chmielnicki
R
Raciborówka
Rejon chmielnicki,
Obwód chmielnicki
Radowcy
Rejon chmielnicki,
Obwód chmielnicki
Rosyjska Buda
Rejon chmielnicki,
Obwód chmielnicki
Rozsochy
Rejon chmielnicki,
Obwód chmielnicki
Rublanka
Rejon chmielnicki,
Obwód chmielnicki
Rużyczanka
Rejon chmielnicki,
Obwód chmielnicki
Ryżułyńcy
Rejon chmielnicki,
Obwód chmielnicki
S
Satanów
Rejon chmielnicki,
Obwód chmielnicki
Snitowka
Rejon chmielnicki,
Obwód chmielnicki
Spasówka
Rejon chmielnicki,
Obwód chmielnicki
Stara Syniawa
Rejon chmielnicki,
Obwód chmielnicki
Starokostantynów
Rejon chmielnicki,
Obwód chmielnicki
Stary Majdan
Rejon chmielnicki,
Obwód chmielnicki
Stary Ostropol
Rejon chmielnicki,
Obwód chmielnicki
Stepowka
Rejon chmielnicki,
Obwód chmielnicki
Szarowieczka
Rejon chmielnicki,
Obwód chmielnicki
Szmyrki
Rejon chmielnicki,
Obwód chmielnicki
T
Teofipol
Rejon chmielnicki,
Obwód chmielnicki
Trawnewe
Rejon chmielnicki,
Obwód chmielnicki
Trostianiec
Rejon chmielnicki,
Obwód chmielnicki
Trytelniki
Rejon chmielnicki,
Obwód chmielnicki
W
Wielka Jaromyrka
Rejon chmielnicki,
Obwód chmielnicki
Wielkie Junaczki
Rejon chmielnicki,
Obwód chmielnicki
Wijtowcy
Rejon chmielnicki,
Obwód chmielnicki
Wińkowcy
Rejon chmielnicki,
Obwód chmielnicki
Wodyczki
Rejon chmielnicki,
Obwód chmielnicki
Wołoczysk
Rejon chmielnicki,
Obwód chmielnicki
Wowkowyńcy
Rejon chmielnicki,
Obwód chmielnicki
Wydosznia
Rejon chmielnicki,
Obwód chmielnicki
Z
Zińków
Rejon chmielnicki,
Obwód chmielnicki
Ż
Żaglówka
Rejon chmielnicki,
Obwód chmielnicki