Przejdź do mobilnej wersji
Pogoda
Wiadomości
Mapy
Aplikacja
Cały świat
/
Ukraina
/
Obwód chmielnicki
Pogoda w rejonie kamieniecko-podolskim
Abrykosówka
Bagowica
Chodorowcy
Czemerowcy
Dumanów
Dunajowce
Guków
Huta Jackowiecka
Kamianiec-Podolski
Ksawerówka
Kytajgorod
Łoszkowcy
Łypy
Maków
Nowa Uszyca
Słobodka-Kulczijewiecka
Słobodka-Smotrycka
Smotrycz
Stara Uszyca
Zakupne
Wszystkie pozycje
A
Abrykosówka
Adamówka
Andrijówka
Antonówka (Czemerowcy)
Antonówka (Dunajowce)
Antonówka (Nowa Uszyca)
B
Babszyn
Bagowica
Bałabanówka
Bałyn
Bareżanka
Berezówka
Biała
Błyszczanówka
Bodnarówka
Borsuki
Boryszkowcy
Braga
Braiłówka
Browari
Buczaja
Burty
C
Charytonówka
Chodorowcy
Chrebtijów
Chropotowa
Chworosna
Ciwkowcy
Cwiklowcy Drugie
Cwiklowcy Pierwsze
Cybulowka
Cykowa
Czabanówka
Czagarówka
Czańków
Czeczelnik
Czemerowcy
Czercze
Czerwona Czagarówka
Czerwona Dibrowa
Czorna
Czornokozyńcy
Czymbarówka
D
Demiankowcy
Demkowcy
Demszyn
Derewiane
Derżanówka
Dibrowa
Dobrowole
Dolinówka
Dowżok
Draganówka
Dubowka
Dubynka (Dunajowce)
Dubynka (Humeńcy)
Dumanów
Dunajowce
Dunajówce (osada)
Dżurżowka
F
Filanówka
Furmanówka
G
Gamarnia
Ganówka
Gawryłowcy
Geletyna
Girczyczna
Glibów
Głyboczok
Głybowka
Golenyszczewe
Gołozubyńcy
Gorajówka
Gorodyska
Gruszka
Gubarów
Guków
Gusiatyn
Gynczuk
H
Hajowe
Hołosków
Humeńcy
Huta Jackowiecka
Huta-Blyszczanowska
Huta-Czugorska
Huta-Glibowska
Huta-Morozowska
I
Isakowcy
Iwachnowcy
Iwankowcy (Dunajowce)
Iwankowcy (Nowa Uszyca)
Iwanówka
Iwaszkowcy
J
Jaćkowcy
Jampolczyk
Jarowa Słobodka
Jaruga
Józefówka
Jurkowcy
K
Kadyjówcy
Kałaczkowcy
Kałynie
Kamianiec-Podolski
Kamionka
Kapuściany
Karaczkowcy
Kaskada
Kasztanówka
Katerynówka
Kawetczyna
Kisielówka
Kizia
Kizia-Kudryniecka
Kniaginien
Kniażpol
Koczubijów
Kołodijówka
Kołubajowcy
Kołyłbajówka
Komunar
Korczowka
Kormylcza
Kosykowcy
Krasnostawcy
Kruszanówka
Krużkowcy
Kryków
Krynyczany
Krywczyk
Ksawerówka
Kucza
Kudryńcy
Kugaiwcy
Kulczijowcy
Kurażyn
Kutkowcy
Kuźmyńczyk
Kytajgorod
L
Leniówka
Letawa
Lipyny
Liskowce
Lubomirówka
Ł
Łastowcy
Łoszkowcy
Łuczki
Łypy
Łysiec
Łyskowcy
Łysogórka (Humeńcy)
Łysogórka (Smotrycz)
Łysogórka (Zakupne)
M
Maciorsk
Maków
Malijowcy
Malinowcy
Mała Bereżanka
Mała Kużełówka
Mała Pobijanka
Mała Słobodka
Mała Strużka
Mała Szczurka
Mała Zielona
Małozalesie
Mały Karabczijów
Mały Żwanczyk
Marianówka
Michajłówka (Czemerowcy)
Michajłówka (Maków)
Międzygor
Miliwcy
Młaki
Morozów
Muszkutyńcy
Mychówka
Mycowcy
Myńkowcy
Myrżijówka
N
Nagoriany
Niefedowcy
Niesterowcy
Nigyn
Niwerka
Nowa (Czemerowcy)
Nowa Huta (Nowa Uszyca)
Nowa Uszyca
Nowe Życie
Nowowłodzimierzówka
Nowy Glibów
O
Olchowcy
Olchowiec (Kamianiec-Podolski)
Olchowiec (Nowa Uszyca)
Oleniówka
Orynyn
Ostrowczany
Otroków
P
Panasówka
Panowcy
Paraiwka
Patryńcy
Pesiec
Piatnyczany
Pietrowskie
Pilny Mukarów
Poczapyńcy
Podleśny Mukarów
Podolany
Podolskie
Podpyłypia
Prytułowka
Prywitne
Pryworocie
Pryworocie Drugie
Pudłowcy
Puklaki
Pyłypkowcy
Pyłypy-Chrebtijowskie
Pyżówka
R
Rachnówka
Raczyńcy
Ripyńcy (Orynyn)
Ripyńcy (Smotrycz)
Rogizna
Romwnówka
Ruda
Ruda-Girczyczniańska
Rudka (Smotrycz)
Rudka (Zakupne)
Rudkowcy
Runkoszów
Ruża
Rychta
S
Sachkamień
Sadowe (Czemerowcy)
Sadowe (Nowa Uszyca)
Siczyńcy
Słoboda
Słobodka
Słobodka-Bałyńska
Słobodka-Girczyczniańska
Słobodka-Humenecka
Słobodka-Kulczijewiecka
Słobodka-Malijewiecka
Słobodka-Malinowiecka
Słobodka-Rachnowska
Słobodka-Rychtowska
Słobodka-Skipczańska
Słobodka-Smotrycka
Słobodka-Załysiecka
Smotrycz
Smotrycz (Kamianiec-Podolski)
Sokiryńcy
Sokolec
Sokoł
Sokołówka
Sosnowka
Sprysówka
Stanisławówka
Stara Huta (Nowa Uszyca)
Stara Huta (Smotrycz)
Stara Uszyca
Stawczany
Stawyszcze
Stepanówka
Stepok
Struga
Subicz
Suprunkowcy
Surża
Surżyńcy
Swirszkowcy
Syniakowcy
Syworogi
Szatawa
Szczerbowcy
Szebutyńcy
Szelestiany
Szustowcy
Szutnówka
Szydłowcy
T
Tarasówka
Teklówka
Teremkowcy
Ternawka
Ternowa
Tomaszówka
Trybuchowka
Tymków
Tynna
U
Udrijówcy
Uljanówka
Uście
W
Wachnowcy
Warwarówka
Werbka
Wielka Kużelewa
Wielka Pobojna
Wielka Słobodka
Wielka Zielona
Wielki Żwanczyk
Wielkozalesie
Wiktorówka
Wiśniowe
Witkowcy
Wiwsia
Wolne
Worobijówka
Wrublewcy
Wychrowka
Wychwatnowcy
Wygoda
Wysełok
Wyszniwczyk
Z
Zaboroznowcy
Zagołosna
Zagoriany
Zakupne
Zalesie
Zalesie Drugie
Zalesie Pierwsze
Zaleścy
Załucze
Zamichów
Zariczanka
Zastawla
Zawadówka
Zawale
Zbrucz
Zbryż
Zielencze
Zielone Kuryłowcy
Zińkowcy
Zubrowka
Ż
Żabyńcy (Guków)
Żabyńcy (Nowa Uszyca)
Żerdzia
Żowtnewe
Żwaniec
Popularne pozycje
A
Abrykosówka
Rejon kamieniecko-podolski,
Obwód chmielnicki
B
Bagowica
Rejon kamieniecko-podolski,
Obwód chmielnicki
C
Chodorowcy
Rejon kamieniecko-podolski,
Obwód chmielnicki
Czemerowcy
Rejon kamieniecko-podolski,
Obwód chmielnicki
D
Demszyn
Rejon kamieniecko-podolski,
Obwód chmielnicki
Dowżok
Rejon kamieniecko-podolski,
Obwód chmielnicki
Draganówka
Rejon kamieniecko-podolski,
Obwód chmielnicki
Dubowka
Rejon kamieniecko-podolski,
Obwód chmielnicki
Dumanów
Rejon kamieniecko-podolski,
Obwód chmielnicki
Dunajowce
Rejon kamieniecko-podolski,
Obwód chmielnicki
F
Furmanówka
Rejon kamieniecko-podolski,
Obwód chmielnicki
G
Glibów
Rejon kamieniecko-podolski,
Obwód chmielnicki
Guków
Rejon kamieniecko-podolski,
Obwód chmielnicki
Gusiatyn
Rejon kamieniecko-podolski,
Obwód chmielnicki
H
Huta Jackowiecka
Rejon kamieniecko-podolski,
Obwód chmielnicki
Huta-Glibowska
Rejon kamieniecko-podolski,
Obwód chmielnicki
I
Iwachnowcy
Rejon kamieniecko-podolski,
Obwód chmielnicki
J
Jampolczyk
Rejon kamieniecko-podolski,
Obwód chmielnicki
K
Kamianiec-Podolski
Rejon kamieniecko-podolski,
Obwód chmielnicki
Kamionka
Rejon kamieniecko-podolski,
Obwód chmielnicki
Karaczkowcy
Rejon kamieniecko-podolski,
Obwód chmielnicki
Kizia-Kudryniecka
Rejon kamieniecko-podolski,
Obwód chmielnicki
Kniaginien
Rejon kamieniecko-podolski,
Obwód chmielnicki
Krywczyk
Rejon kamieniecko-podolski,
Obwód chmielnicki
Ksawerówka
Rejon kamieniecko-podolski,
Obwód chmielnicki
Kytajgorod
Rejon kamieniecko-podolski,
Obwód chmielnicki
L
Leniówka
Rejon kamieniecko-podolski,
Obwód chmielnicki
Letawa
Rejon kamieniecko-podolski,
Obwód chmielnicki
Ł
Łoszkowcy
Rejon kamieniecko-podolski,
Obwód chmielnicki
Łypy
Rejon kamieniecko-podolski,
Obwód chmielnicki
Łysiec
Rejon kamieniecko-podolski,
Obwód chmielnicki
M
Maciorsk
Rejon kamieniecko-podolski,
Obwód chmielnicki
Maków
Rejon kamieniecko-podolski,
Obwód chmielnicki
Marianówka
Rejon kamieniecko-podolski,
Obwód chmielnicki
Morozów
Rejon kamieniecko-podolski,
Obwód chmielnicki
Mycowcy
Rejon kamieniecko-podolski,
Obwód chmielnicki
N
Niwerka
Rejon kamieniecko-podolski,
Obwód chmielnicki
Nowa Uszyca
Rejon kamieniecko-podolski,
Obwód chmielnicki
P
Panowcy
Rejon kamieniecko-podolski,
Obwód chmielnicki
Podleśny Mukarów
Rejon kamieniecko-podolski,
Obwód chmielnicki
Podpyłypia
Rejon kamieniecko-podolski,
Obwód chmielnicki
Pyżówka
Rejon kamieniecko-podolski,
Obwód chmielnicki
R
Rachnówka
Rejon kamieniecko-podolski,
Obwód chmielnicki
Raczyńcy
Rejon kamieniecko-podolski,
Obwód chmielnicki
Rudkowcy
Rejon kamieniecko-podolski,
Obwód chmielnicki
S
Słobodka-Kulczijewiecka
Rejon kamieniecko-podolski,
Obwód chmielnicki
Słobodka-Rachnowska
Rejon kamieniecko-podolski,
Obwód chmielnicki
Słobodka-Smotrycka
Rejon kamieniecko-podolski,
Obwód chmielnicki
Smotrycz
Rejon kamieniecko-podolski,
Obwód chmielnicki
Stara Uszyca
Rejon kamieniecko-podolski,
Obwód chmielnicki
Stawczany
Rejon kamieniecko-podolski,
Obwód chmielnicki
Stawyszcze
Rejon kamieniecko-podolski,
Obwód chmielnicki
Stepok
Rejon kamieniecko-podolski,
Obwód chmielnicki
W
Wielka Pobojna
Rejon kamieniecko-podolski,
Obwód chmielnicki
Wielki Żwanczyk
Rejon kamieniecko-podolski,
Obwód chmielnicki
Wielkozalesie
Rejon kamieniecko-podolski,
Obwód chmielnicki
Wyszniwczyk
Rejon kamieniecko-podolski,
Obwód chmielnicki
Z
Zagoriany
Rejon kamieniecko-podolski,
Obwód chmielnicki
Zakupne
Rejon kamieniecko-podolski,
Obwód chmielnicki
Zariczanka
Rejon kamieniecko-podolski,
Obwód chmielnicki
Ż
Żerdzia
Rejon kamieniecko-podolski,
Obwód chmielnicki